Többen megsérültek egy munkahelyi balesetben Debrecenben

Többen megsérültek egy munkahelyi balesetben Debrecenben

Többen megsérültek egy munkahelyi balesetben Debrecenben

Négyen súlyosan, ketten könnyebben megsérültek kedden Debrecenben, amikor beszakadt egy épülő üzemcsarnok tetőszerkezete – közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-vel szerdán.

Közleményük szerint a Határ úti ipari parkban, a Richter Gedeon utcában történt a munkahelyi baleset. A vizsgálat eddigi adatai szerint hat munkás az építkezés födémszerkezetén végzett munkálatokat, amikor az beszakadt alattuk.

A rendőrség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben.

hirado.hu

#kapcsolódó

Saxon Szász János tárlatát nyitották meg a Zrínyiben

Saxon Szász János tárlatát nyitották...

A 100 éve Zrínyi Ilona Gimnázium programok sokaságával kíván megemlékezni a...

Zajlanak az előkészületek, hamarosan lezárják a belvárost

Zajlanak az előkészületek, hamarosan...

Elérkezett a nap! Ma lesz az első Nyíregyházi Rally! Az ország minden pontjáról...