Tűz volt az egyik Derkovits utcai gyár telephelyén

Tűz volt az egyik Derkovits utcai gyár telephelyén

Tűz volt az egyik Derkovits utcai gyár telephelyén

Gyártási melléktermék, gumiőrlemény égett Nyíregyházán, az egyik Derkovits utcai gyár telephelyén április 16-án. A lángok egy beton szerkezetű raktárépületben, egy raklapon csaptak fel. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók a raklapot kivitték az épületből, majd két habosított vízsugárral eloltották a tüzet.

A mintegy 800 négyzetméteres épület füsttel telítődött, az egység az átszellőztetést túlnyomásos ventilátor segítségével végezte el. A csarnokból hét fő került kimenekítésre, személyi sérülés nem történt, a termelés a beavatkozás után tovább folytatódott.

katasztrofavedelem.hu

#kapcsolódó

Információ a nyelvvizsga hiányában átvehető diplomákról

Információ a nyelvvizsga hiányában...

Információ a nyelvvizsga hiányában átvehető diplomákról

Orbán Viktor újabb intézkedéseket jelentett be!

Orbán Viktor újabb intézkedéseket jelentett...

Keddtől teljesen megváltozik az élet