Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás és részletek a cikkben!

Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás  és részletek a cikkben!

Újra kinyitott a KGST piac - Nyitvatartás és részletek a cikkben!

Dr. Kása Brigitta aljegyző asszony, a nyíregyházi operatív munkacsoport koordinációs vezetője az alábbi tájékoztatást adja:

A Tokaji úti Iparcikk Piac 2020. május 5-étől az alábbi feltételekkel nyitva tarthat:

A piac területére való bejutás egykapus ki-, és beléptetés mellett lehetséges, a piac területén egyidejűleg maximum 400 fő vásárló tartózkodhat, melyet az üzemeltető számlálni köteles. Veszélyhelyzet idején a piac területén kizárólag a már érvényes bérleti szerződéssel rendelkező árusok kereskedhetnek. Helypénzes árusítás nem megengedett.

A polgármester a piac nyitvatartási idejét: kedd-vasárnap, 06:00-16:00 óra között határozta meg.

A szájmaszk viselése a NYÍRVV Nonprofit Kft. által üzemeltetett valamennyi piac területén árusoknak és vásárlóknak egyaránt kötelező. A Jósavárosi Régiségpiac visszavonásig továbbra is zárva tart.

#kapcsolódó

Nyári zápor és pára

Nyári zápor és pára

Az idei nyár elég változatos az időjárást tekintve. Frontok jönnek, mennek....

Megnyílt a Szindbád fogadó!

Megnyílt a Szindbád fogadó!

A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium amúgy is sokszínű palettája most egy újdonsággal...