Diákmunka az önkormányzatnál és intézményeinél
Július 1-je és augusztus 31-e között, napi hat órában dolgozhatnak a diákok a Nemzetgazdasági Minisztérium által meghirdetett nyári diákmunka programjának keretei között. A nyíregyházi járásban több mint 70 millió forint áll rendelkezésre, így közel 900 diák juthat jövedelemhez. A diákok június 20-ától regisztrálhatnak a területileg illetékes járási hivatalok foglalkoztatási osztályán.
#kapcsolódó
A Nyíregyházi Arany János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 2017. október...
Szijjártó: hosszú távra kell berendezkedni a járvány elleni védekezésben