December 1-től nem lehet jegyet vásárolni az autóbusz-vezetőknél a nyíregyházi buszállomáson

A koronavírus-járvány elleni védekezés hatékonyságának fokozása érdekében december 1-től egyes autóbusz-állomásokon megszűnik az autóbusz-vezetői jegyértékesítés- olvasható a Volánbusz Zrt. közleményében.

A társaság a személyes érintkezések számának csökkentése érdekében a pénztári nyitva tartás időszakában kötelező elővételt vezet be december 1-től több autóbusz-állomáson, köztük Nyíregyházán is (Petőfi tér 2.). Itt az érintett időszakokban kizárólag előre megváltott jeggyel, bérlettel vagy egyéb, utazásra jogosító dokumentummal lehet felszállni a járatokra. A pénztár nyitva tartása alatt az autóbusz-vezetőknél nem vásárolható semmilyen díjtermék.

ELEKTRONIKUS JEGYET IS VÁSÁROLHATNAK

A Volánbusz arra kéri utasait, hogy tartsák be a közegészségügyi előírásokat, a sorban állás elkerülése és a személyes érintkezések számának csökkentése érdekében pedig részesítsék előnyben az elektronikus jegy- és bérletvásárlási lehetőségeket - áll a közleményben.

Bruszel Dóra

#kapcsolódó

Újraindul az európai autóipar

Újra Tirpák Fesztivál! Videó!

Szeptember 23-24-én újra Tirpák Fesztivál a Kossuth téren. Tudj meg róla mindent!...