Megható üzenetek! Ezeket kérik a nyíregyházi gyerekek a Mikulástól és a Jézuskától!

Piros ruha, nagy fehér szakáll, óriási puttony, és rénszarvasok húzta szán: közeleg a decemberi varázslat.

Már fokozott munkatempóra kapcsoltak a Mikulás segédei, a Manók, hiszen egy hét, és útra kel a nagyszakállú, hogy gyerekek millió arcára varázsoljon mosolyt a csizmájukba rejtett ajándékokkal.

TÖBB TUCAT LEVÉL

A kicsik többsége már megírta a levelét, sok Nyíregyháza Karácsonyfáját díszíti, így üzenve a Mikulásnak… Fotósunk ezeket örökítette meg Advent első vasárnapján. Megható olvasni az üzeneteket, hisszen felnőttkorban is jó hinni a Mikulásban, és együtt örülni a gyerekekkel, mert ez az alkalom ugyanúgy, mint a karácsony, a gondoskodásról és a szeretetről szól.

Szerző:Bruszel Dóra

Fotó: Trifonov Éva

#kapcsolódó

GYORSFORGALMI ÚT ÉPÜL KÁRPÁTALJA FELÉ