Gróf Széchenyi Ödön emlékplakettet kapott a nyíregyházi parancsnok

Gróf Széchenyi Ödön emlékplakettet kapott a nyíregyházi parancsnok

A Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke, Dobson Tibor tűzoltó vezérőrnagy 2021. október 9-én, a Szövetség Országházban megtartott ünnepségén elismeréseket adott át.

A Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke, Dobson Tibor tűzoltó vezérőrnagy 2021. október 9-én, a Szövetség Országházban megtartott ünnepségén elismeréseket adott át.

Gróf Széchenyi Ödön emlékplakett elismerésben részesült Toldi András tűzoltó alezredes, a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság parancsnoka, a tűzvédelem érdekében huzamos időn át nyújtott kiemelkedő helytállásáért.

 Szent Flórián emlékérem elismerésben részesült: 

Fülöp Tamás, az Újfehértói Önkormányzati Tűzoltóság parancsnokhelyettese

és

Bíró Attila, a Szakolyi Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagja.

katasztrofavedem.hu

#kapcsolódó

Emlékünnepséget rendeznek Nyíregyházán a háború áldozatainak tiszteletére

Emlékünnepséget rendeznek Nyíregyházán...

Megható megemlékezést tartanak május 9-én Nyíregyházán a Felvidék 1947 Egyesület...

A Vasvári labdarúgó csapata első helyet szerzett

A Vasvári labdarúgó csapata első helyet...

A torna legjobb kapusa Ferencz József lett.