A gyerekek is szívesen segítettek a város virágosításában

A gyerekek is szívesen segítettek a város virágosításában

A mai napon Nyíregyháza szebbé varázsolásában az ÖKO Sulis gyermekek is részt vettek.

A közös őszi virágültetéssel szeretnénk, ha ők is bekapcsolódnának a közvetlen környezetükben lévő értékek megismerésébe, megóvásába és gyarapításába.
Célunk a fiatalok környezettudatos szemléletének kialakítása és formálása - osztotta meg Facebook posztjában a Nyírvv Nonprofit Kft.

#kapcsolódó

Nyílt nap a Speedway Ringen - villanyfényben

Nyílt nap a Speedway Ringen - villanyfényben

A Nagyhalász Speedway Ring villanyfényes edzést tart szombaton este. Egykori...

Új telephely a városi buszoknak

Új telephely a városi buszoknak

Annyira megszoktuk, hogy ma már természetes, pedig még csak négy esztendeje...