A gyerekek is szívesen segítettek a város virágosításában

A gyerekek is szívesen segítettek a város virágosításában

A mai napon Nyíregyháza szebbé varázsolásában az ÖKO Sulis gyermekek is részt vettek.

A közös őszi virágültetéssel szeretnénk, ha ők is bekapcsolódnának a közvetlen környezetükben lévő értékek megismerésébe, megóvásába és gyarapításába.
Célunk a fiatalok környezettudatos szemléletének kialakítása és formálása - osztotta meg Facebook posztjában a Nyírvv Nonprofit Kft.

#kapcsolódó

"Messze van a Nyíregyházi kaszárnya” - előadás

"Messze van a Nyíregyházi kaszárnya”...

Az „Adassék tisztelet a katonaeszménynek” előadássorozat keretében, Messze...

Nehezítsük meg a betörők dolgát!

Nehezítsük meg a betörők dolgát!

Néhány javaslat a betörések megelőzésére: