Téli előkészületek Nyíregyházán

A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai felkészülve a hideg időjárásra, elkezdték Nyíregyháza közterületeinek téliesítését.

A tavasszal kihelyezett dézsás növények üde színfoltjai voltak városunknak, de már Társaságunk telephelyén felsorakozva várják, hogy a közelgő fagytól elzárva, fűtött fóliasátrunkba kerüljenek.
Szakszerű gondozásunknak köszönhetően jövőre újra díszíthetik Nyíregyháza belvárosát.
A szökőkutak és ivókutak téli időszakra történő felkészítése is folyamatban van.
Az utcabútorok beszállítása is hamarosan aktuálissá válik. A téli tárolás ideje alatt a padok karbantartását is elvégezzük műhelyünkben, hogy amikor ismét beköszönt a jó idő, megszépülve kerüljenek városunk utcáira, tereire - írja Facebook posztjában a NYÍRVV Nonprofit Kft.

Tanszercsomaggal segít az önkormányzat

Hamarosan kezdődik az iskola.

Július 09-én újra Kisállatbörze

Minden hónap második vasárnapján 6 és 14 óra között várja az érdeklődőket a...