Múzeumok Éjszakája képgaléria
Tamás Mercédesz még csak középiskolás, a Kölcsey Ferenc Gimnáziumban tanul, mégis számtalan fotópályázaton nyert díjat. Ez alkalommal a Múzeumok Éjszakája programsorozat ihlette meg és kapta lencsevégre a legizgalmasabb pillanatokat. Nézzétek meg a képeit!
#kapcsolódó
A fiatalokat több intézkedés segíti a felvételinél, a szakképzésben és a diplomaszerzésben
A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulói folyamatos sikereket érnek el...