Már a héten kezdődik a nyugdíjprémium kézbesítése

Már a héten kezdődik a nyugdíjprémium kézbesítése

A hónap végéig mindenki megkapja.

Novemberben minden eddiginél nagyobb összegű nyugdíjprémiumot kapnak a nyugdíjasok és a nyugdíjszerű ellátásban részesülők - közölte a családokért felelős tárca nélküli miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.

Novák Katalin a videóban kiemelte: novemberben a megszokott nyugdíjhoz képest mindenki - átlagnyugdíj esetén is - körülbelül százezer forinttal nagyobb összeget kap, mert a maximum 80 ezer forintos nyugdíjprémium mellett megkapja a kiegészítő nyugdíjemelést, a nyugdíjkorrekciót is.

A nyugdíjprémiumot csütörtökön kezdik el kézbesíteni a postások és a hónap végéig mindenki megkapja személyesen vagy a bankszámlájára - mondta a miniszter.

MTI

#kapcsolódó

Sóstót az itt élők okkal nevezik a város ékességének

Sóstót az itt élők okkal nevezik a...

Sokan vagyunk, akik többször álmodoztunk arról, hogy egyszer mindent hátrahagyva...

Tegyük vonzóbbá a szakképzést – ez a célja a Nyíregyházi Szakképzési Centrumnak

Tegyük vonzóbbá a szakképzést – ez...

Nyíregyháza abból a szempontból is egyedülálló, hogy egy kezdeményezés mentén...