Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire

Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire

Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire

Hétfő éjfélig lehet jelentkezni az egyetemek és főiskolák 2022 februárjában induló képzéseire.

A keresztféléves felvételire november 15-én éjfélig lehet jelentkezni elektronikusan, az e-felvételi felületén.

"A lényeg, hogy a már meglévő dokumentumok feltöltésére és a jelentkezés(ek) rögzítésére november 15. éjfélig sor kerüljön. Sorrendet később, egy alkalommal december 14. és 2022. január 10. között módosítani lehet, illetve a később kézhez kapott dokumentumokat is abban az időszakban lehet majd feltölteni, benyújtani" - olvasható a Felvin.

A jelentkezést hitelesíteni is kell, erre november 20-ig van lehetőségetek.

A meghirdetett szakokat itt találjátok, a felvételi tájékoztatót pedig itt.

eduline.hu

#kapcsolódó

Emlékülés és emlékérem – Tisztelgés dr. Adorján Gusztáv emléke előtt

Emlékülés és emlékérem – Tisztelgés...

Dr. Adorján Gusztáv kórházi főigazgató halálának kétéves évfordulóján rendeztek...

Ukrán anyanyelvű diákoknak is ajánl képzéseket a Nyíregyházi Egyetem

Ukrán anyanyelvű diákoknak is ajánl...

A Nyíregyházi Egyetem évek óta szoros kapcsolatot ápol a beregszászi II. Rákóczi...