Elkészült a rekortán Sóstón - Már tesztelték is a nyíregyházi futók

Elkészült a rekortán Sóstón  - Már tesztelték is a nyíregyházi futók

Megújult a futókör Sóstón!

Futóink tesztelték a megújult rekortánt Sóstón. ????‍♂️????‍♀️
Egy újabb alulról jövő kezdeményezés: a Mozaik Med sportos csapata rendhagyó közösségi futást szervezett hétfő estére, az új szökőkútnál hirdetve meg a találkozási pontot, hogy kipróbálják az ígéretünk szerint felújított sóstógyógyfürdői, tó körüli rekortánpályát. Örülünk, hogy egyre többen használják a szabadtéri sporteszközöket, hiszen ez volt az egyik célunk az egy évtizeddel ezelőtt megfogalmazott sportkoncepcióban, amit a Mozdulj Nyíregyháza! ingyenes programsorozat is segít. ????
Emlékeztetőül, ha még nem próbáltuk ki mindegyik pályát: van hasonló a Bujtosi Városligetben, a Kulturális Negyedben a Bessenyei téren, a Malomkertben és Nyírszőlősön, valamint a Közép-Európában is egyedi Atlétikai Centrumban. Mert egy ilyen nagyberuházásnál is gondoltunk a sportolók mellett kocogni vágyó nyíregyháziakra. Használják mindegyiket egészséggel! - írja Facebook posztjában dr.Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere.

#kapcsolódó

Ládamosógép szigetelése melegedett túl és izzott egy nyíregyházi gyárban

Ládamosógép szigetelése melegedett...

Százötven fő hagyta el az épületet.

Nyílt nap a Hulladékkezelő Központokban!

Kövessük együtt a hulladék útját!