Már járható a szépen felújított Szent István utca

Már járható a szépen felújított Szent István utca

Jelenleg is zajlik a műszaki átadás-átvétel a felújított Szent István utcán, amit a forgalomba helyezési eljárás követ.

S bár hivatalosan még nem adták át, a közlekedők már birtokba vették a szépen felújított útszakaszt. Ezzel együtt a kivitelező azt kéri, a szokottnál figyelmesebben vezessenek a teljes eljárás lezárultáig.

#kapcsolódó

Duplázás a Széchenyi Kártya Programban

Duplázás a Széchenyi Kártya Programban

Jó hír a vállalkozásoknak.

Rangos elismerést kaptak a Nyíregyházi Egyetem hallgatói

Rangos elismerést kaptak a Nyíregyházi...

Október 2-án ünnepélyes keretek között adták át a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj...