Már járható a szépen felújított Szent István utca

Már járható a szépen felújított Szent István utca

Jelenleg is zajlik a műszaki átadás-átvétel a felújított Szent István utcán, amit a forgalomba helyezési eljárás követ.

S bár hivatalosan még nem adták át, a közlekedők már birtokba vették a szépen felújított útszakaszt. Ezzel együtt a kivitelező azt kéri, a szokottnál figyelmesebben vezessenek a teljes eljárás lezárultáig.

#kapcsolódó

Évtizedekre eldőlhet Nyíregyháza sorsa

Évtizedekre eldőlhet Nyíregyháza sorsa

Gazdasági fórumot tartott a Vállalkozók Nyíregyházáért EgyesületGazdasági fórumot...

Nagykaposon is a környezetet védték

Nagykaposon is a környezetet védték

Nagykaposon dolgozták fel nemzetközi környezetben a környezetvédelmet a Nyíregyházi...