Így telt a Nyíregyházi Állatpark 25. születésnapja

Így telt a Nyíregyházi Állatpark 25. születésnapja

Tömegek látogatták meg a Nyíregyházi Állatparkot, hogy együtt ünnepeljék meg annak 25. születésnapját. 25 állati jó porgrammal és 2500Ft-os kedvezményes belépőjeggyel várták a vendégeket. Volt fehér oroszlán, fehér tigris, maláj tigris, és többek között szumátriai tigris látványetetés, borneói orángután etetés, kígyó simogatás, ázsiai elefánt fürdetés és persze fókashow is

#kapcsolódó

Milliókat csalt ki a gyanútlan sértettektől

Milliókat csalt ki a gyanútlan sértettektől

Évekre börtönbe kerülhet az a férfi, aki az interneten hirdetett nagy értékű...

Ismét lehet jelentkezni az önkéntes katonai szolgálatra

Ismét lehet jelentkezni az önkéntes...

Minden vármegyében van toborzóiroda.