Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Fiatal kosaras lett a hónap sportolója

Fiatal kosaras lett a hónap sportolója

Balázs, és edzője Demeter Ádám volt a Szieszta vendége.

Szaunaprogramok az élményfürdőben – Népszerű a vendégek körében az új szaunaház

Szaunaprogramok az élményfürdőben –...

Hatalmas népszerűségnek örvend az Aquarius Élményfürdő új szaunaháza, melyet...