Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Nemsokára beköszönt az állatparki Jégkorszak!

Nemsokára beköszönt az állatparki Jégkorszak!...

Sehol nincs hasonlóan összetett beruházás, mint ami Nyíregyházán épül.

KEZDŐDIK A NAGY KLASSZIKUSOK ÉVADA A MÓRICZ ZSIGMOND SZÍNHÁZBAN

KEZDŐDIK A NAGY KLASSZIKUSOK ÉVADA...

A Delila és Az öreghölgy látogatása várja szeptemberben a közönséget