Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

2500 négyzetméteren lángolt egy hulladéktelep

2500 négyzetméteren lángolt egy hulladéktelep

Ebben a nagy melegben ez sajnos jellemző. A nyári időszakban előfordul több...

24 szakember munkáját ismerték el - Óriási gratuláció!

24 szakember munkáját ismerték el -...

Kitüntetéseket adtak át a Városházán