Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Sűrűbb járatokkal és retró busszal készül a nyárra Nyíregyháza

Sűrűbb járatokkal és retró busszal...

A nyári tanszünet kezdetével szezonális menetrendre vált a helyi közösségi...

Csonka András nyári slágerekkel vár csütörtökön a Szindbád Szabadtéri Pódiumszínpadon

Csonka András nyári slágerekkel vár...

Augusztus 7-én, csütörtökön 19.30-kor Csonka András lép a Szindbád Szabadtéri...