Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Papok, passzok, parádék - Remeklés a katolikus papok 17. futsal-Európa-bajnokságán

Papok, passzok, parádék - Remeklés...

Bizonyára sokan tudják, hogy olykor a papok is focicipőt húznak, ám kevesen...

Út- és járdafelújítások – Eddig 19 helyszín készült el Nyíregyházán

Út- és járdafelújítások – Eddig 19...

Jó ütemben haladnak a felújítások Nyíregyházán. Eddig összesen 19 helyszínen...