Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Ijjász 150.: egy zseniális, ungvári festőművész alkotásaiból nyílik kiállítás Nyíregyházán

Ijjász 150.: egy zseniális, ungvári...

A Görögkatolikus Múzeum szeretettel invitálja a kedves közönséget az „Ijjász...

Influenza: magas a betegszám, a jó fizikumúakat is megviseli a fertőzés

Influenza: magas a betegszám, a jó...

Az év elejéhez képest megnégyszereződött az influenzás betegek száma Szabolcs-Szatmár-Bereg...