Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában

Pindúr Pandúr vetélkedőt tartottak idén is a Virág utcai óvodában.

Közlekedés- és bűnügyi bemutatót tartottak a gyerekeknek, lovas rendőrök és rendőrautók érkeztek az intézménybe.

#kapcsolódó

Modern Városok Program: Nyíregyháza a nyertes megyeszékhelyek között!

Modern Városok Program: Nyíregyháza...

Nálunk minden megvalósult a tervekbõl: egyedi és hiánypótló fejlesztések, összesen...