Kormányhivatali adomány a nagycsaládoknak és a megyében és Kárpátalján élő nehézsorsú gyermekeknek

Több mint 2000 csomag kerül karácsonyra a fák alá .

Az idei esztendőben is több mint 2000 csomag kerül karácsonyra a fák alá a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal munkatársainak jóvoltából. A hagyományos cipősdoboz akcióval a megyében és Kárpátalján élő nehéz sorsú gyermekek és a nagycsaládosok ünnepét teszik szebbé a kormánytisztviselők.

Az ajándékok egy részét Román István, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatalt vezető főispán adta át jelképesen a Megyeháza ünnepi díszbe öltözött előterében, Németh Zoltánnénak, a NOE Nyíregyházi Családi kör Egyesület vezetőjének, valamint Batári Zsoltnak, a Nyírtelki Kedvesház és Kollégium intézményvezetőjének.

Szúnyoglárva irtást végeznek Nyíegyházán

A védekezésre használt szer emberekre, melegvérűekre nem veszélyes.

A Hübner 30 db facsemetét adományozott

30 db facsemetét adományozott a Sóstói Múzeumfalunak a HÜBNER-H Kft.