A rendőrség arra kéri a lakosságot, ha valaki ilyet látott, értesítse a hatóságot.
Kapu Tibor szülővárosába, egykori gimnáziumba látogatott.
Ismét kaptunk egy üdvözlőlapot Szigligetről