Folytatódik a Mandala Nyár

Folytatódik a Mandala Nyár

Bodrogi Gyula és Voith Ági Zenés találkozások című estje várja szombaton a Mandala Nyár mindig visszatérő látogatóit. A részletekről Dankó László beszélgetett a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában Bódis Gáborral.

(fotó:internet)

#kapcsolódó

JÁTÉKESŐ AZ ÁLLATPARKBAN

JÁTÉKESŐ AZ ÁLLATPARKBAN

Jungle Bells – Kincskereső Karácsony a Nyíregyházi Állatparkban december 22-én.

Idén is lesz újévi koncert

Idén is lesz újévi koncert

2018 is a Szabolcsi Koncert Fúvószenekar és Majorette Csoport hagyományos újévi...