Fedettpályás atlétika versenye az Atlétikai Centrumban

Fedettpályás atlétika versenye az Atlétikai Centrumban

Országos csúcsdöntésre készülnek

Január 28-án, szombaton 11 órától rajtol a  Atlétikai Centrumban a Nyíregyháza  Fedettpályás atlétika versenye. A szombati viadalon négy ország (Románia, Szlovákia, Szerbia, Dánia), 26 magyar egyesület 523 atlétája indul a legjobb helyezésért. A Nyíregyházi Sportcentrum színeiben rekordszámú nevezés érkezett, 83 versenyző áll rajthoz.
A nap végén a magyar 4x400 méteres női-férfi „A”-„B” váltó az országos csúcs megdöntésére készül.
Érdemes lesz tehát kilátogatni az Atlétikai Centrumba, hiszen izgalmas versenyszámokat láthatnak majd az atlétikát szeretők.
 
A belépés díjtalan!

#kapcsolódó

Három ütemben valósul meg az ipari park tervezése

Három ütemben valósul meg az ipari...

Döntés-előkészítő tanulmány is születik.

Hatalmas fordulatot hoz az időjárás

Hatalmas fordulatot hoz az időjárás

A szeles hétkezdet után megnyugszik időjárásunk, szerdától melegedés jön, idén...