Szombaton rendhagyó színháztörténeti tárlatvezetéssel várja a Nézőket a nyitás alkalmából a nyíregyházi teátrum!

A tárlatot az előadás előtt egy órával Pregitzer Fruzsina, Jenei Judit és Tar Dániel, a teátrum színművészei vezetik

1. február 11-én, a Móricz Zsigmond Színház újra nyitásának napján Pregitzer Fruzsina, Jenei Judit és Tar Dániel, a teátrum színművészei rendhagyó tárlatvezetésre invitálja a Közönséget egy órával az előadás előtt, 18 órától a nézőtéri előcsarnokban.

A nyíregyházi társulat történetét 1981-ig feldolgozó Színháztörténeti időszakos kiállítás betekintést ad 1981-ig, az első állandó társulat megalakulásáig játszókról és közönségről.

Helyszín:

Móricz Zsigmond Színház nézőtéri előcsarnoka

A programon való részvétel ingyenes!

A Móricz Zsigmond Színház aktuális programjai az alábbi linken érhetőek el:

Szeretettel várjuk kedves Nézőinket!

Félévkezdés, szünetek, vizsgaidőszak

Mutatjuk az őszi egyetemi félév legfontosabb dátumait.

Fontos az összefogás a jövőbeli munkavállalókért

Tóth Csaba nyilatkozott a Nyíregyházi Befektetésösztönzési Konferencia után.