Kasza Tibor a Sóstózoo-ban

Kasza Tibor a Sóstózoo-ban

Kasza Tibor Nyíregyházán járt az Állatparkban. Elmondása szerint nagyon tetszett neki.

"Fantasztikus élmény volt tegnap a Nyíregyházi Állatparkban járni! Le a kalappal az ott dolgozók előtt" - ezt írta ki Kasza Tibor facebook oldalára nyíregyházi látogatása után. 



FB

#kapcsolódó

DR. ALBAN LESZ A SZTÁRVENDÉG

DR. ALBAN LESZ A SZTÁRVENDÉG

Szeptember 23-án és 24-én ismét Tirpák Fesztivál és Pálinkanap lesz Nyíregyházán,...

Majkáék is Nyíregyházát választották!

Majkáék is Nyíregyházát választották!

Nem csak fellépni járnak Nyíregyházára a sztárok, szabadidejüket is szívesen...