Kiváló eredményt ért el a vasváris diák a rézfúvósok versenyén

Kiváló eredményt ért el a vasváris diák a rézfúvósok versenyén

Gratulálunk!

Gratulálunk Benkő Máté 11.D osztályos tanulónak, aki a Berettyóújfalui Tankerületi Központ által szervezett XXII. Regionális Kürtöstalálkozón III. korcsoportban arany minősítést ért el - írja az iskola Facebook oldalán.

#kapcsolódó

Folytatódik a LED-csere!

Folytatódik a LED-csere!

A nagy érdeklődésrevaló tekintettel folytatódik az ingyenes LED-csereprogram...

Iserlohni delegáció a Városházán: a cél az ifjúsági együttműködés elősegítése

Iserlohni delegáció a Városházán: a...

A Polgármesteri Hivatalba is ellátogattak.