Napsütésből továbbra sem szenvedünk hiányt, mutatjuk a csúcshőmérsékletet

Napsütésből továbbra sem szenvedünk hiányt, mutatjuk a csúcshőmérsékletet

A keleti szél továbbra is nagy területen élénk, de már csak helyenként lesz erős.

(Forrás: Országos Meteorológiai Szolgált honlapja)

A rétegfelhős tájakon szakadozik a felhőzet, majd a sok napsütés mellett nappali gomolyfelhő-képződés várható.

Legfeljebb a délkeleti tájakon alakulhat ki egy-egy zápor.

A keleti szél továbbra is nagy területen élénk, de már csak helyenként lesz erős.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 15 és 20 fok között várható. Késő estére döntően 5 és 12 fok közé hűl le a levegő – olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapján. 

#kapcsolódó

Szünetelő – Tematikus programok a Sóstói Múzeumfaluban

Szünetelő – Tematikus programok a Sóstói...

Az őszi szünetben sem maradnak élmények nélkül a gyerekek, hiszen a Sóstói...

Dagad a botrány a királyi családban: Harry herceg apasági vizsgálatot akar

Dagad a botrány a királyi családban:...

Nem nyugszanak a kedélyek a királyi családban.