A Zrínyi spanyol tagozatosai Andalúziában jártak

A Zrínyi spanyol tagozatosai Andalúziában jártak

Nem csak sok fantasztikus élménnyel, de a nyelvtudásuk gazdagodásával is térhettek haza.

A 10. B és a 11. B spanyol tagozatos diákjai 6 napot töltöttek Andalúziában, az AIL MÁLAGA nyelviskola által szervezett tanulmányúton.

Programjukban szerepelt napi 4 interaktív nyelvóra, városnézés, flamenco táncóra, kincskeresés a tengerparton. Ezen kívül egy egész napos kirándulást tettek Granadába, ahol megcsodálták az Alhambra palotát, és sétát tettek a történelmi belvárosban. A diákok családoknál szálltak meg, a nyelvórák alkalmával pedig az utca emberét kellett interjúztatniuk, illetve különféle mókás feladatokat kellett megoldaniuk. Így az út végén nem csak sok fantasztikus élménnyel, de a nyelvtudásuk gazdagodásával is térhettek haza.
Kísérő tanáraik: Trencsényi Anita és Tündik -Fazekas Anikó - írja az iskola Facebook oldalán.

#kapcsolódó

Festmény kiállítás a 100 éves Vasvári Pál Gimnáziumban

Festmény kiállítás a 100 éves Vasvári...

Ez az első állomása a jubileumi évnek.

Figyelem! Az ünnep alatt is elviszik a hulladékot!

Figyelem! Az ünnep alatt is elviszik...

Az ÉAK Nonprofit Kft. tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy 2025. augusztus...