17 új utasvárót helyeztek ki Nyíregyháza különböző pontjaira

17 új utasvárót helyeztek ki Nyíregyháza különböző pontjaira

Lakossági igényeket figyelembe véve.

17 új utasvárót helyeztek ki Nyíregyháza különböző pontjaira. Jutott belőle Örökösföldre (Család és Semmelweis u.), az Arany János, a Dózsa György, a Szarvas, a Szegfű utcára, valamint az Orosi és a Pazonyi útra, illetve a Vay Ádám körútra és Sóstógyógyfürdőre is. A régi, rozsdás, olykor balesetveszélyes utasvárók cseréje már évekkel ezelőtt megkezdődött Nyíregyházán, 2020 óta azonban már olyan helyekre is telepítenek - lakossági igényeket figyelembe véve -, ahol eddig nem voltak. Mára az új, zöld, fehér, kék színű utasvárók száma meghaladta a 100 darabot.

Nyíregyháza MJV Sajtószolgálata

#kapcsolódó

E-számla szolgáltatás a Nyírségvíz Zrt.-nél

E-számla szolgáltatás a Nyírségvíz...

E-számla szolgáltatást vezetett be a Nyírségvíz Zrt. november 1-tõl.

Magyarországon is látható lesz a részleges napfogyatkozás, erre mindenképpen figyelni kell

Magyarországon is látható lesz a részleges...

A mintegy két órán át tartó jelenséget szabad szemmel és távcsővel is meg lehet...