Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Ők nyertek.

Nyíregyháza Város Díszpolgára dr. Szilassy Géza osztályvezető főorvos lett, Inczédy György Életműdíjat kapott dr. Papp Katalin főorvos, Krokovay Gizella adjunktus, zongoratanár és Závodny Mária kórházlelkész.

#kapcsolódó

Előnyt élveznek a biogazdák a magyar agráriumnak szánt 2900 milliárd forint elosztásánál

Előnyt élveznek a biogazdák a magyar...

Megkezdődött a vidékfejlesztési- és agrárpályázatok kiírása előtti társadalmi...

Így igényelhettek új diákigazolványt az általános– és középiskolákban

Így igényelhettek új diákigazolványt...

Mutatjuk mit kell tennetek, ha új igazolványt szeretnétek.