Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Ők nyertek.

Nyíregyháza Város Díszpolgára dr. Szilassy Géza osztályvezető főorvos lett, Inczédy György Életműdíjat kapott dr. Papp Katalin főorvos, Krokovay Gizella adjunktus, zongoratanár és Závodny Mária kórházlelkész.

#kapcsolódó

Új lehetőségek – Szakmai tanácskozás a vállalkozások támogatásáért

Új lehetőségek – Szakmai tanácskozás...

Szakmai tanácskozást tartott a PRIMOM Alapítvány és a VOSZ Vármegyei szervezete...

A Széchenyi lett az ország második legjobb technikuma!

A Széchenyi lett az ország második...

A második helyezést ért el a patinás középiskola az Innovatív Képzéstámogató...