Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Ők nyertek.

Nyíregyháza Város Díszpolgára dr. Szilassy Géza osztályvezető főorvos lett, Inczédy György Életműdíjat kapott dr. Papp Katalin főorvos, Krokovay Gizella adjunktus, zongoratanár és Závodny Mária kórházlelkész.

#kapcsolódó

Rangadó - A Nyíregyháza legyőzte a Diósgyőrt!

Rangadó - A Nyíregyháza legyőzte a...

Újabb rangadó következett a Városi Stadionban, ezúttal a Diósgyőrt fogadtuk...

Helló Vidor! – Kezdődik a Vidámság és Derűs Országos Seregszemléje

Helló Vidor! – Kezdődik a Vidámság...

Pénteken kezdődik a 24. VIDOR Fesztivál.