Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Ők nyertek.

Nyíregyháza Város Díszpolgára dr. Szilassy Géza osztályvezető főorvos lett, Inczédy György Életműdíjat kapott dr. Papp Katalin főorvos, Krokovay Gizella adjunktus, zongoratanár és Závodny Mária kórházlelkész.

#kapcsolódó

Nyíregyháza már az adventre készül: felállították a város karácsonyfáját!

Nyíregyháza már az adventre készül:...

Egy 13 méter magas fenyőfa lesz idén Nyíregyháza karácsonyfája. A fenyőt Máté...

Évente százával érkeznek fakivágási kérések az önkormányzathoz, csak nagyon indokolt esetben engedélyezik

Évente százával érkeznek fakivágási...

Bár évente százas nagyságrendben érkeznek megkeresések az önkormányzathoz,...