Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Átadták a díjakat és elismeréseket idén augusztus 20-án is

Ők nyertek.

Nyíregyháza Város Díszpolgára dr. Szilassy Géza osztályvezető főorvos lett, Inczédy György Életműdíjat kapott dr. Papp Katalin főorvos, Krokovay Gizella adjunktus, zongoratanár és Závodny Mária kórházlelkész.

#kapcsolódó

Játssz, alkoss, mozogj! - Harmadik alkalommal várja a látogatókat a LEGO® Játékváros

Játssz, alkoss, mozogj! - Harmadik...

Újra itt a nap, amikor Nyíregyháza játszik! Idén harmadik alkalommal kel életre...

Madárkarácsony - Advent a madarakkal a nyíregyházi Sóstói-erdőben

Madárkarácsony - Advent a madarakkal...

Az E-misszió Egyesület várja mindazokat, akik a karácsonyi készülődést megosztanák...