Idén is tettek a környezetért!

Idén is tettek a környezetért!

Már ötödik alkalommal.

Hagyományt teremtve, immár ötödik alkalommal került sor 2023. október 4-én a Nyíregyházi Egyetem Ökoegyetem csoportja és Lónyai Menyhért Szakkollégiuma szervezésében Dr. Uri Zsuzsanna főiskolai tanár koordinálásával hulladékszedési akcióra. Az egyetemi hallgatók oktatóikkal közösen szép időben, jó hangulatban tisztították meg a campus tágabb környezetét.

Nyíregyházi Egyetem

#kapcsolódó

Nyári munkára jelentkeznétek?

Nyári munkára jelentkeznétek?

Néhány hasznos tanács.

Zord arcát mutatja a tavasz, az ország bármely pontján leszakadhat az ég

Zord arcát mutatja a tavasz, az ország...

Másodfokú figyelmeztetés van érvényben több megyében is a tartós esőzés és...