Idén is tettek a környezetért!

Idén is tettek a környezetért!

Már ötödik alkalommal.

Hagyományt teremtve, immár ötödik alkalommal került sor 2023. október 4-én a Nyíregyházi Egyetem Ökoegyetem csoportja és Lónyai Menyhért Szakkollégiuma szervezésében Dr. Uri Zsuzsanna főiskolai tanár koordinálásával hulladékszedési akcióra. Az egyetemi hallgatók oktatóikkal közösen szép időben, jó hangulatban tisztították meg a campus tágabb környezetét.

Nyíregyházi Egyetem

#kapcsolódó

Stratégiában gondolkodnak

Stratégiában gondolkodnak

Egy új projekt révén nyíregyházi és szatmári fiatalok közös stratégiaalkotásban...

"Kezdi magára ölteni végső formáját a nyíregyházi stadion" - írja a Magyar Építők

"Kezdi magára ölteni végső formáját...

Az Épkar Zrt. és a Nyír-Wetland Generál Zrt. munkájával megvalósuló komplexumban...