Idén is tettek a környezetért!

Idén is tettek a környezetért!

Már ötödik alkalommal.

Hagyományt teremtve, immár ötödik alkalommal került sor 2023. október 4-én a Nyíregyházi Egyetem Ökoegyetem csoportja és Lónyai Menyhért Szakkollégiuma szervezésében Dr. Uri Zsuzsanna főiskolai tanár koordinálásával hulladékszedési akcióra. Az egyetemi hallgatók oktatóikkal közösen szép időben, jó hangulatban tisztították meg a campus tágabb környezetét.

Nyíregyházi Egyetem

#kapcsolódó

Köszöntünk Harun! – Erőt, védelmezőt jelentő nevet kapott a Nyíregyházi Állatpark szumátrai kistigrise

Köszöntünk Harun! – Erőt, védelmezőt...

A Nyíregyházi Állatparkban óriási érdeklődés mellett zajlott a szumátrai kistigris...

Újpesten a Szpari - folytatódik az NB-I-es bajnokság

Újpesten a Szpari - folytatódik az...

Újpesten lép pályára a bajnokság következő fordulójában a Nyíregyháza Spartacus....