30 éve rendezték az első Forma 1-es világbajnoki futamot Magyarországon. Az első Magyar Grand Prix győztese Nelson Piquet lett, megelőzve Ayrton Sennát és Nigel Mansellt.

Fotó:internet
#kapcsolódó
2019. március 3-án az Aerobik Diákolimpia első fordulóján mérték össze tudásukat...
Szurovcsják Ivett második lett a Budapest Bajnokságon