Advent üzenete - A püspöki helynök szerint beszélgessünk többet és zárjuk ki a zajos világot
Már a harmadik gyertyát gyújtják meg a görögkatolikusok hétvégén az adventi koszorúkon.
Szabó Tamás püspöki helynöktől arra kérdeztünk rá, mit jelent az advent a 21. század emberének. Vagy mit jelenthetne, ha hagynánk, hadd dolgozzon bennünk a karácsony csodája!
Szerző: Z.Pintye Zsolt
#kapcsolódó
A hétvégén először lép pályára hazai környezetben a tavaszi szezonban a Nyíregyháza...
Ismét megrendezik Nyíregyházán a Hübner Strandröplabda Fesztivált. A pénzdíjas...