AZ ÁLLAMALAPÍTÁST ÜNNEPELTÉK OROSON

AZ ÁLLAMALAPÍTÁST ÜNNEPELTÉK OROSON

Augusztus 20-a megünneplésének komoly hagyományai vannak a városrészben. Dr. Tirpák György önkormányzati képviselő beszédében emlékezett meg a szent királyról. Ezt követően az új búzából készült kenyeret a történelmi egyházak képviselői áldották meg. A megszelt friss cipót orosi óvodás kislányok kínálták az ünnepség résztvevőinek

#kapcsolódó

MAGYAR DINNYE AZ ÁRUSOKNÁL

MAGYAR DINNYE AZ ÁRUSOKNÁL

A külföldi és a békési dinnye után hamarosan a mézédes szabolcsi gyümölcs is...

Nyíregyháza polgármestere újra dr. Kovács Ferenc lett

Nyíregyháza polgármestere újra dr....

100 százalékos feldolgozottság mellett.