AZ ÁLLAMALAPÍTÁST ÜNNEPELTÉK OROSON

AZ ÁLLAMALAPÍTÁST ÜNNEPELTÉK OROSON

Augusztus 20-a megünneplésének komoly hagyományai vannak a városrészben. Dr. Tirpák György önkormányzati képviselő beszédében emlékezett meg a szent királyról. Ezt követően az új búzából készült kenyeret a történelmi egyházak képviselői áldották meg. A megszelt friss cipót orosi óvodás kislányok kínálták az ünnepség résztvevőinek

#kapcsolódó

Mehetnek az idénymunkások Németországba!

Mehetnek az idénymunkások Németországba!

Mehetnek az idénymunkások Németországba!

Vonat elé vetette magát Thomas Schäfer német pénzügyminiszter

Vonat elé vetette magát Thomas Schäfer...

vonat elé vetette magát Thomas Schäfer német pénzügyminiszter