AZ ÁLLAMALAPÍTÁST ÜNNEPELTÉK OROSON
Augusztus 20-a megünneplésének komoly hagyományai vannak a városrészben. Dr. Tirpák György önkormányzati képviselő beszédében emlékezett meg a szent királyról. Ezt követően az új búzából készült kenyeret a történelmi egyházak képviselői áldották meg. A megszelt friss cipót orosi óvodás kislányok kínálták az ünnepség résztvevőinek
#kapcsolódó
A külföldi és a békési dinnye után hamarosan a mézédes szabolcsi gyümölcs is...
100 százalékos feldolgozottság mellett.