Elképesztő baleset az egyik parkolóban

Elképesztő baleset az egyik parkolóban

Két autót összetört, egy kerítést lebontott, majd a jégpálya trafóházába rohant egy terepjáró.

Az autó sofőrje rosszul lett, elvesztette az uralmát a járműve felett a László utca egyik parkolójában. A baleset következtében nem csak a rosszul lett sofőrt, hanem még egy személyt vittek kórházba a mentők, aki az egyik vétlen autóban ült. A rendőrség a baleset után helyszínelt.   

#kapcsolódó

Az örökösföldi polgárőrök a gyerekekre is vigyáznak

Az örökösföldi polgárőrök a gyerekekre...

Kiemelten figyelnek a gyermekekre a polgárőrök Örökösföldön.

Amiről az utcák mesélnek... Amikor még az Evangélikus Nagytemplom tornyából figyelték a várost

Amiről az utcák mesélnek... Amikor...

Amikor 1885-ben a huszár laktanya padlásán keletkezett tűz, akkor arról elmélkedett...