Kezdődnek a záróvizsgák a Nyíregyházi Egyetemen

Kezdődnek a záróvizsgák a Nyíregyházi Egyetemen

A Nyíregyházi Egyetemen 2025. január 15. és 17. között zajlanak a záróvizsgák, jelenléti formában.

A három nap alatt 23 záróvizsga-bizottságban, várhatóan 265 hallgató adhat számot a tanulmányai során megszerzett tudásáról. Az oklevélátadó ünnepi szenátusi ülést 2025. február 8-án, hagyományosan az egyetem Kodály-termében rendezik meg.

A 2024/25-ös tanév tavaszi féléve február 10-én kezdődik és május 24-ig tart majd.

A hírt Kindrusz Emese az NYE kommunikációs munkatársa osztotta meg szerkesztőségünkkel.

#kapcsolódó

Elindult az értékesítés az IC+ 1. és prémium osztályra

Elindult az értékesítés az IC+ 1. és...

A prémium szakasz utasainak ajándék kávéval vagy teával kedveskedik az Utasellátó...

„Szaladjatok mert robbanószer is van nálam!” - Játékfegyverrel ment a boltba

„Szaladjatok mert robbanószer is van...

Garázdaság bűntette miatt indult eljárásban rendelte el 2024. október 22-én...