Tanul, tanít, énekel - Boda Izabella az újévi koncerten is fellépett

Tanul, tanít, énekel - Boda Izabella az újévi koncerten is fellépett

Gyerekkora óta énekel, járt "hangtanodába", kipróbálta milyen egy tehetségkutató színpadán állni, most pedig tanul, tanít és persze énekel.

Boda Izabella a 37. Újévi koncerten is megcsillantotta tehetségét. A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában pedig mesélt egy kicsit az életéről.

Szerző: Z.Pintye Zsolt

#kapcsolódó

Festmény kiállítás a 100 éves Vasvári Pál Gimnáziumban

Festmény kiállítás a 100 éves Vasvári...

Ez az első állomása a jubileumi évnek.

Lomtalanítás – Hamarosan regisztrálhatnak a lakók a szállítási időpontokra

Lomtalanítás – Hamarosan regisztrálhatnak...

Februártól lehet időpontot foglalni a lomtalanításokra.