Megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása
Hétfőn délelőtt megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása.
Kérik az arra közlekedőket, hogy a munkálatok idején nagyobb figyelemmel és körültekintéssel haladjanak a gyalogátkelőhelyek közelében.
#kapcsolódó
Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire
Az AQUA SE hétköznapi edzésmunkáját tekintette meg Dr. Szabó Tünde, Nyíregyháza...