Megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása

Megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása

Hétfőn délelőtt megkezdődött a belvárosi okoszebrák karbantartása.

Kérik az arra közlekedőket, hogy a munkálatok idején nagyobb figyelemmel és körültekintéssel haladjanak a gyalogátkelőhelyek közelében.

#kapcsolódó

Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire

Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig...

Fontos határidő jár le, hétfő éjfélig lehet jelentkezni a keresztféléves felvételire

Háromszoros olimpiai bajnok az uszodában

Háromszoros olimpiai bajnok az uszodában

Az AQUA SE hétköznapi edzésmunkáját tekintette meg Dr. Szabó Tünde, Nyíregyháza...