Ez lesz ám a kerékpártúra! – Disznóvágás lesz belőle!

Ez lesz ám a kerékpártúra! – Disznóvágás lesz belőle!

Egy hamisítatlan falusi disznóvágást idéző rendezvényre gurulnak el a Zöld Kerék Alapítvány tagjai, amit korhű környezetben a Nyíregyházán a Sóstói Múzeumfaluban rendeznek. Ízletes ételek, hagyományőrzés felsőfokon és az elmaradhatatlan jó hangulat várja majd a túrázókat.

A bringázás élményét és a komfortérzet növelésére a résztvevőinknek polár fejpánt ajándékkal kedveskednek.
 

Indulás: 2025. 02. 15-én szombat reggel 10 órakor Nyíregyházáról a Kossuth térről.
Útvonal: Nyíregyháza-Nyírszőlős-Sóstógyógyfürdő-Nyíregyháza
A túratáv: 20 km kerékpárút és kisforgalmú közút
Jelentkezési határidő 2025.02.13.


A kerékpártúra a Tekerj a Zöldbe! túrasorozat része, ami a Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség szervezésében az Aktív Magyarország támogatásával valósul meg.
Részletek: zoldkero.hu

#kapcsolódó

Felfrissülnek a bokrok, terek - Nagy munkában a NYÍRVV

Felfrissülnek a bokrok, terek - Nagy...

A NYÍRVV Nonprofit Kft. munkatársai a belvárosban található betonraszterek...

Átadták a 23. VIDOR Fesztivál különdíját, a Bendegúz-díjat

Átadták a 23. VIDOR Fesztivál különdíját,...

A díjat Besenczi Árpád fia, Besenczi Zsombor kapta. Az elismerést Kirják Róbert,...