Központi ballagás a Városházán – közös fotóval búcsúznak a végzősök

Központi ballagás a Városházán – közös fotóval búcsúznak a végzősök

Április 24-én rendezik meg Nyíregyházán a hagyományos Központi Ballagást, amelyen a végzős középiskolások közösen búcsúznak el diákéveiktől. Az ünnepi eseménynek ezúttal is a Városháza Krúdy terme ad otthont.

A program 9 órakor kezdődik, a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium és Kollégium zenetagozatának kürtegyüttese nyitja meg az ünnepséget. Ezt követően Jászai Menyhért, Nyíregyháza MJV alpolgármestere köszönti a jelenlévő végzős diákokat.

A rendezvény végén közös emlék is készül: 9 óra 45 perckor a ballagó fiatalok számára lehetőség nyílik egy közös fotóra a Városháza előtt, a Kossuth téren.

Időpont: 2026. április 24. (péntek) 09:00–10:00

#kapcsolódó

Zenével töltekezhetünk a nyári estéken - Orgonakoncertek augusztusban

Zenével töltekezhetünk a nyári estéken...

Augusztusban sokan indulnak nyaralni, és a kellemes nyári estéken kiváló program...

Városi Szülői Értekezlet

Városi Szülői Értekezlet

2023. október 4-én 17:00 órától.