Út önmagadhoz – önismereti előadás Nyíregyházán

Út önmagadhoz – önismereti előadás Nyíregyházán

Önismeretről, stresszkezelésről és a belső egyensúly megteremtéséről szóló interaktív előadásra várják az érdeklődőket május 28-án a Nyírségi Egészségközpontban.

Az „Út önmagadhoz” című program célja, hogy gyakorlati kapaszkodókat adjon a mindennapi lelki egyensúly megtalálásához.

Az edukatív és prevenciós szemléletű rendezvény felnőttek számára kínál lehetőséget arra, hogy közelebb kerüljenek önmaguk működésének megértéséhez. Az előadás középpontjában az önismeret, a stressz és a belső egyensúly kapcsolata áll.

A szervezők szerint a program segíthet felismerni, mire van szükség a kiegyensúlyozottabb mindennapokhoz, miközben egyszerű, a gyakorlatban is alkalmazható szemléletet és eszközöket kínál a résztvevőknek.

Az esemény előadója Hepp Bernadett önismereti tanácsadó és családállító lesz.

Az előadás helyszíne a Nyírségi Egészségközpont Nyíregyházán, a Káplár utca 2. szám alatt. A program 2026. május 28-án 16 óra 30 perckor kezdődik. A részvétel ingyenes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött.

#kapcsolódó

A közösségi média használatának veszélyei és hatásai

A közösségi média használatának veszélyei...

Kepe Nóra társadalomkutató előadása a Váci Mihály Kulturális Központban.

Egy lépést tehetnek a jövő felé a látogatók a Kazinczy nyílt napján

Egy lépést tehetnek a jövő felé a látogatók...

Stratégia, kreativitás és jövő – ezzel a mottóval várja az érdeklődőket nyílt...