VERÉBAVATÓ A WESSELÉNYIBEN

VERÉBAVATÓ A WESSELÉNYIBEN

A Nyíregyházi SzC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma idei verébavatóján is fantasztikus volt a hangulat!

A reggeli eskü és verébtorna után a rövidített tanórák közötti szünetekben volt lehetőségük a kilencedikeseknek összemérni erejüket és tudásukat – sport, ügyességi és műveltségi vetélkedő keretében.

 

Tekintsétek meg a humorral, nevetéssel és jókedvvel fűszerezett délelőttről készült galériánkat!

 

Farkas Fanni

Fotók: Kohut Árpád

#kapcsolódó

Nemzetközi vikáros siker

Nemzetközi vikáros siker

Platina minősítésben részesültek a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola...

HABITUS HOROSZKÓP – 1. RÉSZ

HABITUS HOROSZKÓP – 1. RÉSZ

Milyen a habitusod? Inkább nyugodt természetű vagy, esetleg heves? A HarmoNet...