Vasváris osztálykirándulás – történelmi extrákkal

A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 10. C osztálya néhány mondatban összefoglalta nekünk, milyen helyszíneket látogattak meg az osztálykirándulásuk alkalmával és hogy milyen élményekkel gazdagodtak. Köszönjük szépen nekik. Nézd meg Te is!

Egy jó osztálykirándulásba sokféle program belefér. Mi például elutaztunk Borsiba, ahol II. Rákóczi Ferenc  született.  Talán még soha nem volt olyan megható a Himnuszt énekelni, mint a fejedelem szülőháza előtt. Ezután Felsőberecki következett, ahol a csapatépítő játékok, a Bodrog-parti tábortűz, a közös főzés és a kertmozi hozta össze az osztályt. Egyszóval  remek volt a hangulat– mobiltelefonok nélkül is ! Azokat ugyanis az út elején összegyűjtötte az osztályfőnök, amit később - ez magunk sem hittünk volna- de megköszöntük  neki.

Élményeit összefoglalta: a Vasvári Pál Gimnázium 10. C osztálya

Környezetismeret másképp

Az Eötvös Gyakorlóiskola 2. c osztályos tanulói rendhagyó környezetismeret...

Helló délután - Galéria

Így telt a délután a 2017-es Helló Nyíregyháza rendezvényen.