Két napig sportoltak

Két napig sportoltak

A Mustárházat működtető KÉK Egyesület és a Közösségi Face-ek irodát működtető Köz-Pont Ifjúsági Egyesület immár hagyományosan, harmadik alkalommal tartotta meg 2 napos sportnapját, ezúttal Nyíregyházán.

A két nap alatt különböző sportágakban mérték össze tudásukat a fiatalok, akikhez ez alkalommal csatlakoztak a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda és a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat fiataljai, valamint a Nyíregyházán és Debrecenben európai önkéntes szolgálatot folytató fiatalok. A program nem csak az egészséges életmódra való nevelést szolgálta, hanem célja az is, hogy a magyar és külföldi fiatalok jobban megismerjék egymást és a sport által még inkább együttműködjenek a későbbiekben több területen is, kompetenciáik fejlődjenek. Most Nyíregyháza győzött, de a novemberi visszavágón Debrecenben a debreceniek revansot vehetnek majd.

Két

Mustárház

#kapcsolódó

Újra jön Nyíregyházán a Rally - Mutatjuk a belvárosi gyorsasági szakasz térképét

Újra jön Nyíregyházán a Rally - Mutatjuk...

Még két hét, és érkezik az Európa-bajnokság.

Sporttábort szervez a Flexi-Team

Sporttábort szervez a Flexi-Team

Részletekért kattints ide!