Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!

Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!

Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere köszönt benneteket. Nézd meg a videót!

#kapcsolódó

Brutális hőség lesz a napokban

Brutális hőség lesz a napokban

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzései alapján az elkövetkező napokban...

Megérkezett az első, orvosi eszközöket szállító gép Kínából

Megérkezett az első, orvosi eszközöket...

Megérkezett az első, orvosi eszközöket szállító gép Kínából