Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!

Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!

Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere köszönt benneteket. Nézd meg a videót!

#kapcsolódó

VIDEÓ! Óriási tűz ütött ki a világ legnagyobb vakcinagyárában

VIDEÓ! Óriási tűz ütött ki a világ...

Az indiai Serum Intézetben több millió adagot gyártanak az AstraZeneca és az...

ÚJABB ATTRAKCIÓ AZ ÁLLATPARKBAN

ÚJABB ATTRAKCIÓ AZ ÁLLATPARKBAN

Hétvégén ünnepélyes keretek között adták át az Andok házát a Nyíregyházi Állatparkban....