Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!
Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere köszönt benneteket. Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
Az indiai Serum Intézetben több millió adagot gyártanak az AstraZeneca és az...
Hétvégén ünnepélyes keretek között adták át az Andok házát a Nyíregyházi Állatparkban....