Helló Nyíregyháza, sziasztok fiatalok!
Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere köszönt benneteket. Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzései alapján az elkövetkező napokban...
Megérkezett az első, orvosi eszközöket szállító gép Kínából