ÁLTALÁNOS ISKOLÁKBAN JÁRTAK AZ INCZÉDYSEK

Október közepén elindult az iskolánkat bemutató kampánysorozat.

Az Inczédy György Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 30 tanára vállalkozott arra, hogy Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye néhány általános iskolájában előadást tart, az intézményünkben tanulható szakmákról, a szakgimnáziumi és érettségire felkészítő képzésformákról.

Eddig kilenc általános iskolába jutottunk el. Az alábbi képeken Dr. Fábiánné Bartovics Ibolya, Hegedűs Renáta, Kovács Károlyné, Perinecz Anasztázia, Simon Miklósné, Szegedi Józsefné és Sztányi Ildikó tanárnők láthatók előadás közben.

Jártunk már Nyíregyházán a Móra Ferenc, a Kazinczy Ferenc Általános Iskolában, Balkányban, Kemecsén, Mérken, Vállajon, Tiborszálláson, és Tímáron.

Az általános iskolák tanulóinak figyelmét, láthatóan felkeltette a Jánosik Tamás által készített iskolánk életét szemléltető kisfilm.

Az ember

Rónai Krisztián írása