Betonozott vízelvezető árokba esett egy kerékpározó férfi Nyíregyházán

 Betonozott vízelvezető árokba esett egy kerékpározó férfi Nyíregyházán

Betonozott vízelvezető árokba esett egy kerékpározó férfi Nyíregyházán

Négy-öt méter mély, betonozott vízelvezető árokba esett csütörtök este egy kerékpározó férfi Nyíregyházán, a Pazonyi úton. A szabolcsi megyeszékhely hivatásos tűzoltói a mentőszolgálat szakembereivel közösen, dugólétra és mentőkötél segítségével emelték ki a biciklist, akit a mentők kórházba szállítottak.


Fotó: illusztráció

#kapcsolódó

Szerdától bankkártyával is fizethetnek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei földhivatalokban

Szerdától bankkártyával is fizethetnek...

Szerdától bankkártyával is fizethetnek a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei földhivatalokban...

Az Operatív Törzs beutazási tilalmat jelentett be az irániaknak

Az Operatív Törzs beutazási tilalmat...

Az Operatív Törzs beutazási tilalmat jelentett be az irániaknak