Ballagás a Széchenyiben!

Ballagás a Széchenyiben!

A legtöbb nyíregyházi középiskolában ma tartották a ballagásokat. A vén diákok ünnepélyes keretek között köszöntek el az alma matertől. Az ünneplőknek két napjuk arra, hogy kipihenjék a négy éves hajtást, mert hétfőn már elkezdődnek az érettségik. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében összesen 85 intézményben 6759 diák ad majd számot a tudásáról.

Cikk folytatása: https://www.nyiregyhaza.hu/ballag-mar-a-ven-diak-2017-05-05 

#kapcsolódó

Ajándék Nyíradonyból a Nyíregyházi Ridensnek

Ajándék Nyíradonyból a Nyíregyházi...

em kis meglepetés érte a nyíregyházi Ridens iskola diákjait.

HOROSZKÓPOK ÉS KUTYÁK – 1. RÉSZ

HOROSZKÓPOK ÉS KUTYÁK – 1. RÉSZ

Érdekel az ezotéria? Te is szereted a kutyákat? Lehet, hogy elsőre úgy tűnik,...