Adj nevet a fehér kis oroszlánoknak!

Adj nevet a fehér kis oroszlánoknak!

A Nyíregyházi Állatpark gondozói a beérkezett ötletek alapján nevezik el a fehér oroszlán kölyköket.

A négy hónapja született hím és két nőstény kölyök, Bintivel, az anya állattal és Inkosival az apával közös kifutóban élnek, és alig várják, hogy ők is nevet kapjanak. Légy részese Te is a Nyíregyházi Állatpark és a fehér oroszlánok életének, küldd el névjavaslatodat a gondozóknak – és izguljunk együtt, melyik ötletek lesznek a nyerők!

 

Farkas Fanni

Fotók: Kohut Árpád

#kapcsolódó

VÉGZETES ELSŐ RANDI

VÉGZETES ELSŐ RANDI

Első alkalommal kíséreltek meg nagymacskákat pároztatni.

100 Ft lesz a belépő a Nyíregyházi Állatparkba - Meg van az időpont, hogy mikor

100 Ft lesz a belépő a Nyíregyházi...

A hagyományokhoz híven, a Nyíregyházi Állatpark idén is megrendezi a 100Ft-os...