Osztálykiránduláson a kölcseys 11.B osztály

Osztálykiránduláson a kölcseys 11.B osztály

Kirándulni voltak a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11.B osztályos tanulói. A képeket Tamás Mercédesz készítette!

Osztályunk péntek reggel indult kirándulni a Zemplénbe.


9-től délig utazással telt az idő, majd megérkeztünk az első állomásra: Füzérradványra. Itt meglátogattuk a Károlyi-kastélyt és felfedeztük az óriási parkját, majd megebédeltük Pálházán egy pizzériában.




Utolsó látnivaló a Regéci vár volt, ahonnan a kilátás gyönyörű szép időben.



Mindenki jól érezte magát, és remélem, hogy lesz még alkalom egy kis kiruccanásra az osztállyal.


Tamás Mercédesz Kölcsey Ferenc Gimnázium 11.B

#kapcsolódó

Külföldi diákok érkeztek az Aranyba!

Külföldi diákok érkeztek az Aranyba!

Olasz, bolgár, török és román diákok érkeztek a Nyíregyházi Arany János Gimnázium,...

„A stílus maga az ember”? - Piszár Tünde írása

„A stílus maga az ember”? - Piszár...

Mit jelent valójában a stílus? Mi tükrözi saját stílusunkat? Mire enged következtetni?...