Kiállítás a Nyíregyházi Egyetem hallgatóinak alkotásaiból

Kiállítás a Nyíregyházi Egyetem hallgatóinak alkotásaiból

A Pál Gyula Terem programajánlója.

Június 2-től a Nyíregyházi Egyetem Vizuális Kultúra Intézet hallgatóinak válogatott munkáiból nyílt kiállítás a Pál Gyula Teremben.

 


Farkas Fanni

Borítókép: Pál Gyula Terem

#kapcsolódó

Vasárnap újra Városnap

Vasárnap újra Városnap

Három napon keresztül, színes programok várják a belvárosba érkezőket. Nyíregyháza...

MÁRTON-NAPI VIGASSÁG A SÓSTÓI MÚZEUMFALUBAN

MÁRTON-NAPI VIGASSÁG A SÓSTÓI MÚZEUMFALUBAN

Márton napján a Sóstói Múzeumfaluban is a libáé lesz a főszerep. Nem véletlenül,...