Június 2-től a Nyíregyházi Egyetem Vizuális Kultúra Intézet hallgatóinak válogatott munkáiból nyílt kiállítás a Pál Gyula Teremben.
Farkas Fanni
Borítókép: Pál Gyula Terem
Három napon keresztül, színes programok várják a belvárosba érkezőket. Nyíregyháza...
Márton napján a Sóstói Múzeumfaluban is a libáé lesz a főszerep. Nem véletlenül,...