NEM MINDENNAPI LEGÉNYBÚCSÚ

NEM MINDENNAPI LEGÉNYBÚCSÚ

A nagy nap előtt még tekert egy jót barátaival a nyíregyházi fiatalember.



Megadta a módját az agglegényléttől való búcsúzásnak az a nyíregyházi úriember, aki minden járókelő figyelmét felhívta magára kedd délután a Kossuth téren. A szerencsés vőlegény legközelebbi barátai társaságában sörbiciklire pattant, így csalt mosolyt a Nyíregyháza belvárosában tartózkodók arcára. 


#kapcsolódó

GITÁRTEHETSÉGÜNK, KOMISZÁR VANDA

GITÁRTEHETSÉGÜNK, KOMISZÁR VANDA

Komiszár Vanda a nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskolában folytatott tanulmányai...

ÓRIÁSI ÉRDEKLŐDÉS NYÍREGYHÁZA IRÁNT AZ UKRÁN LEMBERG VÁROSÁBAN

ÓRIÁSI ÉRDEKLŐDÉS NYÍREGYHÁZA IRÁNT...

Május hónapban Nyíregyháza a Magyarország Ungvári Főkonzulátusa által szervezett...