BEMESEK ÉS GÁRDONYISOK VETTÉK BE SZIGLIGET VÁRÁT

BEMESEK ÉS GÁRDONYISOK VETTÉK BE SZIGLIGET VÁRÁT

A Bem József Általános Iskola és Gárdonyi Géza Tagintézményének közel száz diákja közösen tölthetett el felejthetetlen napokat Szigligeten, Nyíregyháza város gyermeküdülőjében.

A Sárvári Élményfürdő, a keszthelyi Festetics kastély, a szigligeti várjátékok után a hetet a péntek esti badacsonyi dzsip túra és az azt követő „bulihajó” koronázta meg.

A táborozók mindezeken túl minden nap élvezhették a Balaton hűsítő habjait, a finom ételeket és a jó társaságot.


#kapcsolódó

A város több pontján elkezdődött a karácsonyi dekorációk felszerelése

A város több pontján elkezdődött a...

A város több pontján elkezdődött a karácsonyi dekorációk felszerelése

Végre nyit a jégpálya! Ha tudni szeretnéd mikor, kattints ide!

Végre nyit a jégpálya! Ha tudni szeretnéd...

Jégdiszkó és válogatott hokis is lesz az új jégpályán.